PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report a Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
SportsCow.comFNB Osakis
Rogness Web Development
Choose a Different Sport:
Baseball Scores for Tuesday, April 20, 2010
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
La Crescent10
Hayfield4
at HayfieldFINAL
Cannon Falls7
Pine Island8
at Pine IslandFINAL
Triton18
Goodhue1
at GoodhueFINAL
Park Region Conference Doubleheader
Ottertail Central12
Verndale2
at VerndaleF/6
Park Region Conference Doubleheader
Bertha-Hewitt/Verndale8
Menahga4
at MenahgaFINAL
Park Region Conference Doubleheader
New York Mills9
Pillager3
at PillagerFINAL
Mid-State Conference Doubleheader
Park Rapids Area8
Crosby-Ironton9
at CrosbyFINAL
Mid-State Conference Doubleheader
Pequot Lakes1
Staples-Motley11
at StaplesF/6
Park Region Conference Doubleheader
Sebeka9
Parkers Prairie5
at Parkers PrairieFINAL
McGregor/Cromwell9
Carlton16
at CarltonFINAL
Moose Lake-Willow River12
Floodwood0
at FloodwoodFINAL
Silver Bay10
Cook County6
at Cook CountyFINAL
Virginia20
Chisholm10
at ChisholmFINAL
Maranatha Christian14
Lion's Gate Christian/Bethany2
at Dred Scott FieldsFINAL
Heritage Christian15
Southwest Christian3
at Veteran's Memorial ParkFINAL
Columbia Heights0
Spring Lake Park10
at Spring Lake Park High SchoolF/5
Fridley4
St. Louis Park7
at Dakota ParkFINAL
St. Anthony Village7
Irondale5
at IrondaleFINAL
North St. Paul2
South St. Paul6
at South St. PaulFINAL
Kasson-Mantorville5
Rochester Lourdes2
at Rochester LourdesFINAL
Byron2
Stewartville4
at StewartvilleFINAL
Onamia0
Pine City3
at Pine CityFINAL
St. Michael-Albertville3
Big Lake4
at Big LakeF/8
Minneapolis South6
Breck7
at BreckF/8
Red Wing9
Holy Angels6
at Holy AngelsF/9
Northfield2
Farmington7
at FarmingtonFINAL
Hutchinson9
New Prague7
at New PragueF/9
Prior Lake2
Shakopee1
at ShakopeeFINAL
Minneapolis North16
Minnesota Transitions Charter14
at Minneapolis NorthFINAL
Monticello15
Cambridge-Isanti6
at Cambridge-IsantiFINAL
Maple Lake5
Rockford0
at RockfordFINAL
Detroit Lakes4
Frazee0
at FrazeeFINAL
Northland20
Littlefork-Big Falls0
at NorthlandFINAL
St. Bernard's2
Legacy Christian1
at Meadow Creek ChristianFINAL
Winona7
Holmen (WI)2
at HolmenFINAL
Rush City2
Ogilvie5
at OgilvieFINAL
Chisago Lakes Area3
Robbinsdale Cooper7
at Robbinsdale Cooper High SchoolFINAL
Benilde-St. Margaret's17
North Branch6
at North BranchFINAL
Isle6
Aitkin4
at AitkinFINAL
Nevis8
Pine River-Backus9
at Pine RiverFINAL
Belgrade-Brooten-Elrosa2
Upsala/Swanville Area3
at UpsalaFINAL
Blake5
St. Paul Academy3
at St. Paul AcademyFINAL
Mound Westonka10
Orono4
at OronoFINAL
Norwood-Young America1
Glencoe-Silver Lake9
at Glencoe-Silver LakeFINAL
Watertown-Mayer2
Delano8
at DelanoFINAL
Dassel-Cokato8
Annandale5
at AnnandaleFINAL
Becker2
Buffalo9
at BuffaloFINAL
Minneapolis Roosevelt3
St. Paul Harding13
at St. Paul HardingFINAL
Braham2
Hinckley-Finlayson3
at Hinckley-FinlaysonFINAL
Lakeview1
Wabasso14
at WabassoFINAL
St. John's Prep7
Royalton2
at RoyaltonFINAL
Cass Lake-Bena30
Walker-Hackensack-Akeley0
at Walker-Hackensack-AkeleyFINAL
Laporte4
Red Lake6
at Red LakeFINAL
Northome/Kelliher3
Bagley13
at BagleyFINAL
Win-E-Mac0
Northern Freeze10
at Northern FreezeFINAL
Norman County7
Fosston15
at FosstonFINAL
NCE/U-H3
Fertile-Beltrami4
at Fertile-BeltramiFINAL
Red Lake County9
Roseau12
at RoseauFINAL
Faribault Academies4
Waterville-Elysian-Morristown5
at Waterville-Elysian-MorristownFINAL
Blooming Prairie8
Glenville-Emmons4
at Glenville-EmmonsFINAL
Murray County Central11
Mountain Lake Area0
at Mt. Lake/Butterfield-OdinFINAL
Red Rock Central/W-WG10
Edgerton/Southwest MN Christian2
at EdgertonFINAL
Heron Lake-Okabena0
Adrian10
at AdrianFINAL
Renville County West7
Yellow Medicine East8
at Yellow Medicine EastFINAL
Pierz0
Eden Valley-Watkins4
at Eden Valley-WatkinsFINAL
Esko7
Duluth Central17
at Duluth CentralFINAL
Cromwell0
Barnum15
at BarnumFINAL
Hibbing19
Eveleth-Gilbert8
at Eveleth-GilbertFINAL
Mesabi East3
Greenway11
at GreenwayFINAL
Cotton0
Cook/Orr10
at Cook/OrrFINAL
Mountain Iron-Buhl4
International Falls14
at International FallsFINAL
AlBrook/Cotton11
BEST0
at BESTFINAL
Fergus Falls5
Little Falls2
at Little Falls, MNFINAL
Breckenridge4
Clinton-Graceville-Beardsley3
at Graceville, MNFINAL
Osakis6
Browerville4
at BrowervilleF/8
Pelican Rapids3
Dilworth-Glyndon-Felton13
at DilworthFINAL
Morris Area/Chokio-Alberta7
Minnewaska Area2
at GlenwoodFINAL
Mankato East6
Austin4
at AustinFINAL
Mankato West7
Rochester Mayo11
at Rochester MayoFINAL
Rochester John Marshall5
Albert Lea4
at Albert LeaFINAL
Willmar7
Alexandria5
at AlexandriaFINAL
New London-Spicer3
Long Prairie-Grey Eagle4
at Long PrairieFINAL
Sauk Centre2
Albany3
at AlbanyFINAL
Redwood Valley6
Springfield7
at SpringfieldFINAL
LCC1
Martin Luther/Gran-Hunt-EC11
at Martin LutherFINAL
Truman9
Maple River11
at Maple RiverFINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial14
Alden-Conger4
at Alden-CongerFINAL
Martin County West5
St. Clair3
at St. ClairFINAL
Lake of the Woods9
Blackduck5
at BlackduckFINAL
Southland7
Lewiston-Altura8
at Lewiston-AlturaFINAL
Rushford-Peterson4
Plainview-Elgin-Millville9
at Plainview-Elgin-MillvilleFINAL
GMLOK3
St. Charles13
at St. CharlesFINAL
Caledonia/Spring Grove14
Dover-Eyota3
at Dover-EyotaFINAL
Fillmore Central6
Wabasha-Kellogg10
at Wabasha-KelloggFINAL
Lake City5
Kenyon-Wanamingo6
at Kenyon-WanamingoFINAL
New Richland-H-E-G0
Randolph4
at RandolphFINAL
Pipestone Area2
Marshall4
at MarshallFINAL
Luverne9
Worthington10
at WorthingtonFINAL
Jackson County Central7
Windom Area3
at Windom AreaFINAL
Sartell-St. Stephen11
Rocori7
at RocoriFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City1
BOLD11
at BOLDFINAL
Montevideo8
Paynesville Area7
at Paynesville AreaFINAL
Benson1
Lac qui Parle Valley8
at Lac qui Parle ValleyFINAL
Foley7
Mora8
at MoraFINAL
Bemidji12
Moorhead9
at MoorheadFINAL
La Crescent5
Hayfield2
at HayfieldFINAL
New Ulm12
St. James Area5
at St. JamesFINAL
Cannon Falls4
Pine Island10
at Pine IslandFINAL
Fairmont9
St. Peter0
at St. PeterFINAL
Blue Earth Area4
Waseca3
at WasecaFINAL
Byron7
Stewartville13
at StewartvilleFINAL
Ottertail Central5
Verndale4
at VerndaleFINAL
Bertha-Hewitt/Verndale5
Menahga4
at MenahgaF/8
New York Mills11
Pillager9
at PillagerF/6
Park Rapids Area8
Crosby-Ironton9
at CrosbyFINAL
Pequot Lakes1
Staples-Motley17
at StaplesFINAL
Sebeka11
Parkers Prairie1
at Parkers PrairieF/5
Triton6
Goodhue5
at GoodhueFINAL
Ely9
Chisholm2
at ChisholmFINAL
Kasson-Mantorville8
Rochester Lourdes7
at Rochester LourdesFINAL
Minnehaha Academy5
DeLaSalle2
at Parade StadiumFINAL
Faribault Academies9
Waterville-Elysian-Morristown8
at Waterville-Elysian-MorristownFINAL
Brainerd7
St. Cloud Apollo3
at St. Cloud ApolloFINAL
Sauk Rapids-Rice3
St. Cloud Tech1
at St. Cloud TechFINAL
Milaca1
St. Cloud Cathedral11
at St. Cloud CathedralFINAL
Rogers7
Zimmerman10
at ZimmermanFINAL
New Life Academy15
Trinity School3
at Alimagnate ParkFINAL

NHTSA
1998-2014 VikinglandSports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com